Hlavné menu
Produkty v košíku

MP CONCEPT

Home Biotextil 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový univerzálny odstraňovač škvŕn z textilu Biotextil dokonale odstráni každú škvrnu z Vášho oblečenia. Čistič Biotextil neobsahuje žiadnu negatívnu zmes, ktorá by mohla mať negatívny vplyv na planétu Zem (je biologicky odbúrateľný až na 98%)..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
SteelFlash - profesionálny prostriedok na údržbu a rozjasnenie nehrdzavejúcej ocele, 650 ml SteelFlash je revolučným riešením od spoločnosti MP Concept pre tých, ktorí hľadajú profesionálnu starostlivosť a lesk pre povrchy z nehrdzavejúcej ocele. Tento produkt je nielen účinný a ekologický, ale tiež..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Home Citric Sani Clean 1 liter ekologický vysoko kvalitný univerzálny prémiový čistiaci koncentrát do kúpelní Ekologický čistiaci prostriedok Citric Sani Clean dokonale odstraňuje špinu vo vašej kúpeľni alebo sprchovom kúte. Čistič Citric Sani Clean neobsahuje negatívnu zmes, ktorá by mohla mať n..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Home Aminox F 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový odstraňovač vodného kameňa Ak si viackrát kúpite ekologický čistiaci prostriedok, očakávate slušný efekt, za ktorý zaplatíte nemalé peniaze, no nedostanete ho, zamrzí vás táto situácia a prestanete veriť v poctivosť malých výrobcov, samozr..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Home Silver Citrate 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový osviežovač a neutralizátor zápachu Po zoxidovaní zápachu z použitého osviežovača sa vracia nepríjemný zápach, ktorý ste chceli odstrániť. Účelom týchto neutralizátorov pachov nie je odstrániť napríklad pachy v chladničke alebo pachy ..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Professional Dish Wash 5 litrov ekologický profesionálny vysoko kvalitný univerzálny prostriedok na umývanie riadu V oblasti čistiacich prostriedkov sa pohybuje už dlho. Sleduje, čo sa deje na danom trhu, množstvo prostriedkov na umývanie riadu je asi najväčšie zo všetkých čistiacich prostriedkov..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Home WC Shine 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový univerzálny čistiaci gél na toalety Ekologický čistiaci prostriedok WC Shine odstraňuje nečistoty pri najnižšej koncentrácii. Zanecháva toaletu bez baktérii a zápachu a navyše chráni pred nečistotami. Prostriedok WC Shine neobsahuje žiadn..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Home Glass Shine 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový univerzálny čistiaci koncentrát na sklo Ekologický čistiaci prostriedok Glass Shine odstraňuje nečistoty pri najnižšej koncentrácii. Krásne okná bez šmúh a navyše chráni pred nečistotami. Glass Shine neobsahuje žiadnu negatívnu zmes, k..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Home Citric 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový čistič vodného kameňa a hrdze Ekologický čistiaci prostriedok Citric dokonale odstraňuje vodný kameň, hrdzu a plesne. Ide o čistiaci prostriedok na čistenie škár a odstraňovanie hrdze. Čistič Citric neobrahuje žiadnu negatívnu zmes, ktorá by..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Home Stone Orange 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový univerzálny čistiaci koncentrát Ekologický čistiaci prostriedok Stone Orange odstraňuje nečistoty pri najnižšej koncentrácii. Drevený a kožený nábytok dokonale vyčistí, zakonzervuje a navyše chráni pred nečistotami. Nalejte 50 – 150 ml..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Demineralizovaná voda - čistota v každej kvapke Objavte čistotu a kvalitu s našou demineralizovanou vodou, dokonale prečistenou a pripravenou pre rôzne použitie. Naša voda prešla dôkladným filtráciou a demineralizáciou, vďaka čomu je zbavená minerálnych solí, baktérií, ťažkých kovov a iných škodlivý..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Home Fructi Wax 1 liter ekologický vysoko kvalitný prémiový univerzálny čistiaci koncentrát na leštený kameň a mramor Ekologický čistiaci prostriedok Fructi Wax odstraňuje každodenné nečistoty s minimálnou koncentráciou. Podlaha zostane krásna bez šmúh a navyše chráni pred nečistotami. Nalejte ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€