Hlavné menu
Produkty v košíku

PHILIPS

Ochranný obal pre kyslíkový koncentrátor Philips EverFlo Doprajte svojmu kyslíkovému koncentrátoru Philips EverFlo tú najlepšiu ochranu s našimi špičkovými ochrannými obalmi. Tieto obaly sú navrhnuté tak, aby zabezpečili dlhú životnosť vášho prístroja a zároveň zjednodušili jeho používanie a údržbu...
89,00€
Cena bez DPH:74,17€
Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie PHILIPS Respironics EverFlo IKK Koncentrátor Philips EverFlo je spoľahlivé a kvalitné lekárske zariadenie určené pre pacientov, pre ktorých je kyslíková terapia zdrojom života. Stojí za zmienku, že koncentrátor EverFlo sa používa na dodávanie ďalšieho kys..
959,00€
Cena bez DPH:799,17€
Kyslíková maska Philips Respironics Amara View, veľkosť L Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zak..
306,90€
Cena bez DPH:255,75€
Minimálna kontaktná nosová maska Philips DreamWear Maska so silikónovým prekrytím, ktorá sa drží na tvári len pod nosom. Maska bola navrhnutá tak, aby pacientovi poskytla slobodu a jednoduché použitie. Inovatívny ľahký dizajn masky zabraňuje podráždeniu na tvári a zaisťuje dokonalé prispôsobenie,..
213,90€
Cena bez DPH:178,25€
Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie PHILIPS Respironics EverFlo IKK + Prstový pulzný oximeter PX70 s bluetooth Koncentrátor Philips EverFlo je spoľahlivé a kvalitné lekárske zariadenie určené pre pacientov, pre ktorých je kyslíková terapia zdrojom života. Stojí za zmienku, že koncentrátor ..
979,00€
Cena bez DPH:815,83€
Kyslíková nosová maska Philips Respironics Wisp Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrývajúce n..
204,60€
Cena bez DPH:170,50€
Náhradná batéria pre kyslíkový koncentrátor SimplyGo Mini Rozšírená batéria pre SimplyGo Mini je len jednou z dvoch možností batérie dostupných pre tento prenosný kyslíkový koncentrátor. Simply Go Mini je sám o sebe výkonný prenosný model na to, aký je malý, a jeho rozšírená batéria mu dáva energ..
432,00€
Cena bez DPH:360,00€
Prenosný, mobilný kyslíkový koncentrátor - PHILIPS Respironics Simplygo Mini, 5L/min, s výtlakom až 5L kyslíka  Nový kyslíkový koncentrátor PHILIPS Respironics Simplygo Mini je 5-litrový koncentrátor. Malý, tichý a ľahký Najmenší a najľahší prenosný kyslíkový koncentrátor na svete Nízka hmot..
2 999,00€
Cena bez DPH:2 499,17€
Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie PHILIPS Respironics EverFlo Mnoho pacientov potrebuje pre svoje každodenné fungovanie pomoc rôznych typov zdravotníckych pomôcok. Jedným z takýchto zariadení je koncentrátor kyslíka, ktorý prenáša ďalší kyslík. Je ideálny pre ľudí, ktorí vyžadujú dennú ox..
979,00€
Cena bez DPH:815,83€
Kyslíková nosová maska Philips Respironics Pico Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrývajúce n..
149,00€
Cena bez DPH:124,17€
Philips SimplyGO kyslíkový koncentrátor dýchací prístroj 96% 2 l Kyslíkový koncentrátor Philips SimplyGo je prenosný kyslíkový koncentrátor novej generácie, ktorý v jednom zariadení s hmotnosťou len 4,5 kg ponúka nepretržité aj periodické dávkovanie kyslíka. Vylepšený ovládací panel koncentrátora..
3 190,00€
Cena bez DPH:2 658,33€