Hlavné menu
Produkty v košíku

RENEW FORCE

Kadernícka sada 9-dielna s puzdrom Renew Force, čierna  Kadernícka sada je vhodná na profesionálne použitie, na učenie sa v kaderníctve, ako aj pre amatérov, ktorí si chcú rozšíriť svoje zručnosti doma. Môžete vytvoriť štýlové účesy pre svoje deti, blízkych a dokonca aj domácich miláčikov. S..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Sada 4 tréningových expanderov TB1 Rôzne úrovne odporu a odolné spracovanie zaisťujú maximálnu efektivitu a spokojnosť počas cvičenia. Prelomte svoje limity a zlepšite svoju formu vďaka spoľahlivým odporovým expanderom. S touto sadou štyroch odporových expanderov máte na dosah nekonečné možnosti tré..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Smart vnútorné osvetlenie auta s aplikáciou- LED Sada svietiacich RGB pásikov vytvorí jedinečnú atmosféru v interiéri vášho auta. LED diódy ovládané diaľkovým ovládačom, alebo aplikáciou svietia mnohými farbami a rôznymi spôsobmi, v závislosti od vašich preferencií. Stačí správne pripevniť lišty..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Kadernícka sada 9-dielna s puzdrom Prezentovaná sada je vhodná na profesionálne použitie, na učenie sa v kaderníctve, ako aj pre amatérov, ktorí si chcú rozšíriť svoje zručnosti doma. Môžete vytvoriť štýlové účesy pre svoje deti, blízkych a dokonca aj domácich miláčikov. Sada obsahuje všetko, čo..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Profesionálna kadernícka sada QUIFF2 Objavte súpravu kaderníckych nožníc, ktoré vám poskytnú bezkonkurenčnú presnosť a profesionálne výsledky pri vytváraní účesov. Táto komplexná sada nástrojov na úpravu vlasov splní všetky vaše očakávania a presvedčí vás nevídanou kvalitou. Nožnice sú vyrobené z kv..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
RFID blokátor na kľúče od auta Púzdro vďaka 4 vrstvám kvalitných materiálov chráni kľúče od auta a motorky pred odpočúvaním rádiových frekvencií, chráni aj dáta z bezdotykových kariet, pasov a zabraňuje sledovaniu mobilných telefónov. Tieto vrstvy sú na prednej aj zadnej strane puzdra.   Pozos..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Hliníkové nabíjateľné LED svetlo na bicykel FLOW + zadné svetlo Cyklistické svetlo vďaka svojej žiare zohráva mimoriadne dôležitú úlohu pri zaistení bezpečnosti cyklistu najmä v podmienkach obmedzenej viditeľnosti. Toto svetlo disponuje s piatimi možnosťami osvetlenia. 100% režim je najjasn..
37,20€
Cena bez DPH:31,00€
Masážna pištoľ s 10 nástavcami Y3-1 Špičková masážna pištoľ na telo je multifunkčné zariadenie, ktoré vám umožní relaxovať a stimulovať všetky svalové skupiny. Súprava má až 10 vymeniteľných hrotov, ktoré vám umožnia masírovať každú bolestivú alebo potrebnú časť tela. Hlavy zahrnuté v súprave, ako ..
68,00€
Cena bez DPH:56,67€
Strihací strojček na psa B9 Strihací strojček na psa je určený pre profesionálne aj amatérske použitie. Jeho používanie je jednoduché, intuitívne a bezpečné. Sada obsahuje až 4 vymeniteľné hrebeňové nástavce, ktoré zaručia precízny strih srsti. Súpravu môžete použiť na úpravu vášho miláčika na pro..
31,80€
Cena bez DPH:26,50€
Ďalekohľad s oranžovými šošovkami, 20x ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon zoomu - až 20x ZOOM! Konštrukcia je veľmi šikovná, ďalekohľad vďaka protišmykovej..
26,60€
Cena bez DPH:22,17€
Profesionálne kadernícke nožnice SPIKY2 Pripravte sa na spoľahlivosť, presnosť a nekonečné možnosti vytvárania krásy! Nožnice sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje dlhodobú životnosť, ostrosť a odolnosť voči vplyvom prostredia, ako je vlhkosti alebo vysokým teplotám. Vďaka tom..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Praktický holiaci strojček pre domáce zvieratá Elektrický zastrihávač pre psov a iné domáce zvieratá je dokonalým zariadením na udržiavanie bezchybného vzhľadu a pohodlia vášho domáceho maznáčika! Oceľové čepele zaisťujú dokonale presné zastrihávanie. Dĺžku štetín bez akýchkoľvek nástavcov možno nas..
18,00€
Cena bez DPH:15,00€