Hlavné menu
Produkty v košíku

RESMED

Kyslíková nosová maska ResMed Air Fit N20, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrývaj..
179,00€
Cena bez DPH:149,17€
Kyslíková maska ResMed AirFit F30, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrývajúce nos ..
306,90€
Cena bez DPH:255,75€
Kyslíková nosová maska ResMed AirFit ™ N30i, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrýv..
129,00€
Cena bez DPH:107,50€
Kyslíková maska ResMed AirFit F20, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrývajúce nos ..
249,00€
Cena bez DPH:207,50€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe CPAP AirMini Je to najmenší stroj CPAP, aký bol kedy vyrobený. Poskytuje efektívnu terapiu s vysokým komfortom a mobilitou, a kompromisom medzi účinnosťou terapie, lepšou kondíciou a voľnosťou. Prístroj disponuje systémom bezvodného zvlhčovania HumidXTM, k..
2 230,10€
Cena bez DPH:1 858,42€
Kyslíková tvárová maska Quattro FX, veľkosť L Ide o oronazálnu (tvárovú) masku, ktorá poskytuje dokonalú rovnováhu medzi komfortom a účinnosťou, a jednoduchosťou. Ľahko rieši problém viditeľnosti v celotvárových maskách odstránením podpory čela. Vďaka tomuto postupu môže pacient voľne nosiť okuli..
277,10€
Cena bez DPH:230,92€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe ResMed AirSense Autoset for Her Ide o automatické zariadenie, ktoré okrem všetkých ostatných charakteristických funkcií v zariadení pre túto spoločnosť využíva navyše špeciálny algoritmus prispôsobený dychovému vzoru žien. Jeho použitie zaručuje vyšší komf..
2 044,10€
Cena bez DPH:1 703,42€