Hlavné menu
Produkty v košíku

TIMAGO

Bandáž imobilizujúca členkový kĺb, veľkosť S
-23 %
Bandáž imobilizujúca členkový kĺb, veľkosť S Bandáž znehybňujúca členkový kĺb pozostáva zo šnurovanej obuvi s bočnými výstuhami a systému popruhov chrániacich pred posunutím a skrútením členkovej kosti. Použitie bočných držiakov zaisťuje stabilitu kĺbu v bočnom a mediálnom smere. Ortéza je vyrob..
34,40€ 44,70€
Cena bez DPH:28,67€
Bandáž na koleno s výstužou, veľkosť S Bandáž na koleno s výstužou, veľkosť S
-23 %
Bandáž na koleno s výstužou, veľkosť S Ortéza stabilizujúca koleno je vyrobená z pružného materiálu s veľmi dobrými vlastnosťami z hľadiska priepustnosti vzduchu a manažmentu vlhkosti. V strednej časti má otvor s penovým krúžkom na umiestnenie ortézy a odľahčenie kolenného kĺbu. Navyše je vybave..
23,30€ 30,30€
Cena bez DPH:19,42€
Bandáž stabilizujúca členok, veľkosť S
-23 %
Bandáž stabilizujúca členok, veľkosť S Ortéza je vyrobená z netoxického, trojvrstvového priedušného materiálu, vďaka ktorému je používanie ľahké, pohodlné a bezpečné. Zabraňuje pádu a kĺzaniu chodidla po zemi, čo zase znižuje riziko zakopnutia a pádu.   Ortéza sa skladá z dvoch častí: Členková ..
43,60€ 56,70€
Cena bez DPH:36,33€
Bandáž stabilizujúca členok, veľkosť S
-23 %
Bandáž stabilizujúca členok, veľkosť S Ortéza je vyrobená z netoxického, trojvrstvového priedušného materiálu, vďaka ktorému je používanie ľahké, pohodlné a bezpečné. Zabraňuje pádu a kĺzaniu chodidla po zemi, čo zase znižuje riziko zakopnutia a pádu.   Ortéza sa skladá z dvoch častí: Členková ..
23,50€ 30,60€
Cena bez DPH:19,58€
Big-TIM - vystužený oceľový invalidný vozík - do 225 kg Big-TIM - vystužený oceľový invalidný vozík - do 225 kg
Doprava zdarma -23 %
Big-TIM - vystužený oceľový invalidný vozík - do 225 kg Hľadáte invalidný vozík s vyššou nosnosťou, ako je bežné? Kvalitný oceľový invalidný vozík je tou pravou voľbou pre pacientov s vysokou hmotnosťou, pretože jeho nosnosť je až 225 kg. Invalidný vozík je určený pre ľudí, ktorí majú problémy s..
359,00€ 466,70€
Cena bez DPH:299,17€
Dlaha na zápästie – model TGO – CSN 402, veľkosť S
-23 %
Dlaha na zápästie – model TGO – CSN 402, veľkosť S Dlaha zápästného kĺbu je vyrobená zo vzdušného materiálu s perforáciou a ľahkou hliníkovou dlahou integrovanou v ortéze na posilnenie a stabilizáciu zápästného kĺbu zo strany dlane. Použitie obvodových sťahovacích pások zaisťuje, že dlaha pevne ..
22,90€ 29,80€
Cena bez DPH:19,08€
Dlhá ortéza na koleno s otvorenými dlahami, veľkosť S
-23 %
Dlhá ortéza na koleno s otvorenými dlahami, veľkosť S Dlhá ortéza kolenného kĺbu s otvorenými dlahami je vyrobená z pružného materiálu, ktorý má veľmi dobré vlastnosti z hľadiska priepustnosti vzduchu a riadenia vlhkosti, materiál tiež pomáha udržiavať stabilnú teplotu bez toho, aby spôsoboval p..
60,70€ 78,90€
Cena bez DPH:50,58€
Dlhá vychádzková ortéza, veľkosť S Dlhá vychádzková ortéza, veľkosť S
-23 %
Dlhá vychádzková ortéza, veľkosť S Vychádzková ortéza sa skladá z PVC lišty v tvare topánky, dvoch bočných stabilizačných koľajničiek a pneumatickej stabilizácie. Je vybavená vnútornou podšívkou z materiálu, ktorá umožňuje stály prístup vzduchu k pokožke pacienta a veľmi dobrý odvod tepla a vlhk..
51,60€ 67,10€
Cena bez DPH:43,00€
Elastická bandáž členkového kĺbu, veľkosť S
-23 %
Elastická bandáž členkového kĺbu, veľkosť S Elastická bandáž členkového kĺbu je vyrobená z ortopedickej kompresnej textílie v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený členkovému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný..
9,10€ 11,80€
Cena bez DPH:7,58€
Elastická bandáž na koleno, veľkosť S
-23 %
Elastická bandáž na koleno, veľkosť S Elastický bandáž kolenného kĺbu je vyrobená z ortopedickej kompresnej textílie v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený kolennému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup..
7,80€ 10,10€
Cena bez DPH:6,50€
Elastická bandáž na lakte, veľkosť S
-23 %
Elastická bandáž na lakte, veľkosť S Elastický pás lakťového kĺbu je vyrobený v bezšvovom systéme z ortopedickej kompresnej tkaniny. Anatomický tvar je správne prispôsobený lakťovému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzdu..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Elastická bandáž na lýtko, veľkosť S
-23 %
Elastická bandáž na lýtko, veľkosť S Lýtková elastická bandáž je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacienta a..
8,50€ 11,10€
Cena bez DPH:7,08€